Продюсирование съемок длилось всего одну неделю. За это время были подобраны актеры, локация, созданы костюмы, образы, собрана съемочная команда. Подготовка самой локации длилась сутки. Съемочный процесс занял 23 часа, а часть команды и актеров провели 2 суток без сна. На съемочной площадке, в большинстве, работала та же самая команда, что и над клипом “кино”, который продолжает набирать миллионы просмотров на Youtube и ротироваться на радиостанциях по всей стране.

Режиссерами видеоработы выступили Сергей Вусик, Алексей Веренчик, Антон Шатохин. Оператор камеры / стедикам-кузнец Андрей, художница по костюмам – Марьяна Славянская, старший гример – Дарья Духновская, хореографом-постановщиком стал молодой хореограф Иван Юркив. Музыка и аранжировки – Максим Сиволап и Тарас Тополя. Слова – Тарас Тополя.

Среди главных героев клипа в образах зомби и народный артист Украины Назар Заднепровский, который также является искренним поклонником творчества группы.

“Команда антител воплотила очередной масштабный проект. Возможно, с новым украинским рекордом по одновременному количеству актеров в кадре музыкального видео. После небольшой карантинной паузы, во время которой мы почти закончили студийную работу над новым альбомом, мы представляем новую песню и новый видеоклип. Над этим релизом работало более пятидесяти человек, а в съемках клипа приняли участие более семисот наших друзей, фанов и профессиональных актеров.

“Маскарад” – фарс, ирония на самих себя и на то, что творится вокруг нас. У артиста есть прекрасная возможность говорить с людьми метафорами и образами, передавать важен смысл на чувственном уровне, на уровне эмоций. Эта песня именно такая. Она танцевальная, легкая, припев запоминается с первого раза. Однако, как всегда у антител, не лишена содержания.

Я убежден, что она станет украшением летнего сезона. Украина будет подпевать. В нашей привычной манере, через танцевальную песню мы хотим раскрыть определенные смыслы и идеи. Намекнуть, что люди, часто даже не осознавая этого, становятся в чем-то похожи на зомби. На кого-то слишком сильно влияют искаженные новости и дезинформация, и он или она начинают говорить чужими фразами и жить чужими идеями, не анализируя все собственными мозгами. Кто-то в плену своих стереотипов не хочет принимать в жизнь новые идеи и трезвые мысли. А кому – то просто удобно плыть по течению, не задумываясь о последствиях», – говорит Тарас Тополя.

Для участия в массовых сценах было задействовано большое количество поклонников группы, друзей, знакомых и актеров, уже известных публике после клипа “Кино”. Люди ехали из разных уголков Украины, откликнувшись на призыв группы. Актер Назар Заднепровский специально менял свой съемочный график ради участия в клипе.

“У меня были запланированы съемки на эту дату и я никак не мог сначала, но меня настолько захватила идея мне так понравилась песня, что я позвонил своей съемочной группе и попросил перенести съемки в кино. Я патриот группы Антитела, ради них и ради этой песни мне не жалко было перенести съемки да и в клипах меня не часто приглашают сниматься.
У меня главная, хоть и короткая роль в клипе – самого негативного и злого персонажа, который, в конце концов, превращает светлого, мечтательного Тараса и делает его частью зомби-легенду. Мне выпала большая честь петь в клипе. Конечно, не своим голосом, но это будет липсинг под голос Тараса.
Я внимательно слушал песню, вдумывался в слова и я искренне желаю хорошей премьеры и рейтингов, потому что песня умная, песня критическая и она как никогда вовремя. Это хороший удачный выплеск. Я не скажу, что это она как яд скорпиона, который всех должен задеть и на всех подействовать, нет. Кто-то воспримет ее просто как классную танцевальную песню, а кто – то поймет глубже», – рассказывает народный артист Украины Назар Заднепровский.

Артисты делятся, что очень долго выбирали трек для релиза. После многочисленных обсуждений в студии, чатах и на гастролях было принято решение в пользу песни «Маскарад». Потому что в ней есть все то, что важно сказать и спеть людям именно сегодня.

Вживую песня “Маскарад” прозвучит эксклюзивно, впервые, на главной сцене фестиваля Atlas Weekend 9-го июля.

Напомним, у группы Антитела продолжается стадионный тур ” Hello!”. Несмотря на карантинные ограничения, за последний год команде удалось сыграть более полусотни концертов по всей Украине: тысячные залы, летние театры крупных городов, дома культуры в районных центрах. В большинстве случаев для этого нужно было делать по два выступления в один вечер из-за большого количества желающих попасть на концерт. Во всех городах артисты устанавливали уменьшенную версию стадионной сцены, но неизменными оставались звук и свет мирового уровня и атмосфера, присущая только Антителам.
Также группе пришлось перенести ряд стадионных концертов на 2022 год, однако они обязательно состоятся в рамках уже нового стадионного тура, на которых прозвучит вживую будущий новый альбом, а вместе с ним песни «Кино» и новый трек «Маскарад», который уже стал частью концертных шоу АНТИТЕЛА и будет звучать вживую в Украине и Европе уже этой осенью.

__________________________________________________________

Продюсування зйомок тривало лише один тиждень. За цей час були підібрані актори, локація, створені костюми, образи, зібрана знімальна команда. Підготовка самої локації тривала добу. Знімальний процес зайняв 23 години, а частина команди та акторів провели 2 доби без сну. На знімальному майданчику, в більшості, працювала та ж сама команда, що і над кліпом “Кіно”, який продовжує набирати мільйони переглядів на Youtube і ротуватися на радіостанціях по всій країні.

Режисерами відеороботи виступили Сергій Вусик, Олексій Веренчик, Антон Шатохін. Оператор камери/стедікам – Коваль Андрій, художниця по костюмах – Мар’яна Слав’янська, старший гример – Дарія Духновська, хореографом-постановником став молодий хореограф Іван Юрків. Музика та аранжування – Максим Сиволап і Тарас Тополя. Слова – Тарас Тополя.

Серед головних героїв кліпу в образах зомбі і народний артист України Назар Задніпровський, який також є щирим прихильником творчості гурту.

“Команда Антитіл втілила черговий масштабний проект. Можливо, з новим українським рекордом з одночасної кількості акторів у кадрі музичного відео. Після невеликої карантинної паузи, під час якої ми майже завершили студійну роботу над новим альбомом, ми представляємо нову пісню та новий відеокліп. Над цим релізом працювало більше п’ятдесяти людей, а в зйомках кліпу взяли участь більше семисот наших друзів, фанів та професійних акторів.

“Маскарад” – фарс, іронія на самих себе і на те, що коїться навколо нас. У артиста є прекрасна можливість говорити з людьми метафорами і образами, передавати важливий смисл на чуттєвому рівні, на рівні емоцій. Ця пісня саме така. Вона танцювальна, легка, приспів запам’ятовується з першого разу. Проте, як завжди у Антитіл, не позбавлена змісту.

Я переконаний, що вона стане окрасою літнього сезону. Україна буде підспівувати. В нашій звичній манері, через танцювальну пісню ми хочемо розкрити певні смисли та ідеї. Натякнути, що люди, часто навіть не усвідомлюючи цього, стають в чомусь схожі на зомбі. На когось занадто сильно впливають спотворені новини та дезінформація, і він чи вона починають говорити чужими фразами і жити чужими ідеями, не аналізуючи все власними мізками. Хтось у полоні своїх стереотипів не хоче приймати в життя нові ідеї та тверезі думки. А комусь просто зручно плисти за течією, не задумуючись про наслідки», – говорить Тарас Тополя.

Для участі у масових сценах була задіяна велика кількість прихильників групи, друзів, знайомих та акторів, вже відомих загалу після кліпу “Кіно”. Люди їхали з різних куточків України, відгукнувшись на заклик гурту. Актор Назар Задніпровський спеціально змінював свій знімальний графік заради участі в кліпі.

“У мене були заплановані зйомки на цю дату і я ніяк не міг спочатку, але мене настільки захопила ідея, мені так сподобалася пісня, що я зателефонував своїй знімальній групі і попросив перенести зйомки в кіно. Я патріот групи Антитіла, заради них і заради цієї пісні мені не шкода було перенести зйомки та й в кліпах мене не часто запрошують зніматися.
У мене головна, хоч і коротка роль у кліпі – найнегативнішого і злого персонажа, який, зрештою, перетворює світлого, замріяного Тараса і робить його частиною зомбі-легенду. Мені випала велика честь співати у кліпі. Звичайно, не своїм голосом, але це буде ліпсінг під голос Тараса.
Я уважно слухав пісню, вдумувався в слова і я щиро бажаю хорошої прем’єри та рейтингів, тому що пісня розумна, пісня критична і вона як ніколи на часі. Це хороший вдалий виплеск. Я не скажу, що це вона як отрута скорпіона, яка всіх повинна зачепити і на всіх подіяти, ні. Хтось сприйме її просто як класну танцювальну пісню, а хтось зрозуміє глибше», – розповідає народний артист України Назар Задніпровський.

Артисти діляться, що дуже довго обирали трек для релізу. Після чисельних обговорень у студії, чатах та на гастролях було прийнято рішення на користь пісні «Маскарад». Бо в ній є все те, що важливо сказати і заспівати людям саме сьогодні.

Нагадаємо, у гурту Антитіла триває стадіонний тур “Hello!”. Попри карантинні обмеження, за останній рік команді вдалося зіграти більш, ніж півсотні концертів по всій Україні: тисячні зали, літні театри великих міст, будинки культури у районних центрах. У більшості випадків для цього потрібно було робити по два виступи в один вечір через велику кількість охочих потрапити на концерт. У всіх містах артисти встановлювали зменшену версію стадіонної сцени, але незмінними залишалися звук і світло світового рівня та атмосфера, притаманна лише Антитілам.
Також гурту прийшлося перенести ряд стадіонних концертів на 2022 рік, проте вони обов’язково відбудуться в рамках вже нового стадіонного туру, на яких прозвучить наживо майбутній новий альбом, а разом з ним пісні «Кіно» та новий трек «Маскарад», який уже став частиною концертних шоу АНТИТІЛА і звучатиме наживо в Україні та Європі вже цієї осені.

Добавить комментарий